OFFline Civic: 9 iunie // “Ce nu ne place la ONG-uri?”
Suntem de acord că societatea civilă este un element esențial al democrației. Dar ca orice alt actor al societății, ONG-urile pot să facă și lucruri bune, și lucruri greșite. Este deci legitimă întrebarea – “Unde greșesc ONG-urile din România”? Încercând … Continuă să citești OFFline Civic: 9 iunie // “Ce nu ne place la ONG-uri?”
